Dem
http://dem.anatolianrock.com
DeM
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
Bir Zamanlar Beraber DeM'lenmiştik...

" RUHUMUZDA DOSTLAR, RUHUMUZDA YAS VAR
1 Ocak 2007. Çoğumuz için özel bir gün; birilerinin "yılbaşı", birilerinin "bayram"ı, birilerinin de "doğum günü"ydü bu gün. Başın sağ olsun ODTÜ; iki dostu, iki ODTÜLÜ'yü kaybettik biz! Ellinci yılın sona ermekteyken, iki ODTÜLÜ'yü, Seza Bürkan Yüksel'i ve Utku Kocabıyık'ı gönderdik aramızdan. Utku'nun doğum günüydü üstelik 1 Ocak; soğuk, buz gibi bir gününde Aladağlar'ın, iki dostu yolcu ettik Demirkazık'tan.
Kar üstündeki son nefeslerinden çıkan buğudan ilham alarak yaşayacağız geçecek, gelecek günleri. Fazla söze gerek yok; ODTÜ'yü derinden sarsmış bu elim kaza sonrasında acımız büyük. Sevgili Bürkan ve Utku; uzun yıllar sonrasında, ODTÜLÜ olmanın dayanışmasını ve ODTÜ RUHU'nu sizlerin sayesinde tekrar öğrendik hepimiz. Bugün sizin doğum gününüz hem, hepimizin doğum günü, ODTÜ'nün doğum günü bugün. Hep beraberiz. Yine.
Arkadaşlarımızın ailesi ve dostları başta olmak üzere, tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı diler, kazadan sağ kurtulmuş olan Hüseyin Kapukaya ve kaza esnasında ekipte yer alan diğer ODTÜLÜLER Tolga Uzun, Şaziye Denizoğuz ve Ece Saroğlu başta olmak üzere tüm ODTÜ DKSK'ya geçmiş olsun ve başsağlığı dileklerimizi iletiriz. ODTÜ, sizi hiçbir zaman unutmayacak...
Kar üstündeki her nefeste, sizin yaşam mücadelenizle sarılacağız hayata... Hoş düş olsun!
HOCCAM.COM
1 Ocak 2007 Demirkazık Kazası ve İlgili Cenaze Törenleri Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin:
ODTÜ Dağcılık ve Kış Sporları Kolu / GazeteODTÜLÜ "

***HOCCAM.COM'dan alıntıdır...


Bir zamanlar DeM'de klavyecilik görevini üstlenmiş Bürkan'ı kaybettik ve tarifi zor garip duygular hissediyoruz...Ruhun şad olsun Bürkan!!!
DeM

[Haberin Eklenme Tarihi: 03.01.2007]

Haberlerin Tamamı >>